Start Kosmetyki i zapachy RR CUSTOMS !
Kosmetyki i zapachy RR CUSTOMS !

Kosmetyki i zapachy RR CUSTOMS !
Kosmetyki Samochodowe RRCustoms

Jesteśmy dobrze zarządzaną i świetnie zorganizowaną firmą – zatrudniającą przede wszystkim pasjonatów motoryzacji. Od początku przyświecała nam idea stworzenia kosmetyków samochodowych, których sami chcielibyśmy używać. Takich, które łączą skuteczność, wysoką jakość i rozsądną cenę. Dlatego opracowaliśmy i wdrożyliśmy autorską linię produkcyjną, która daje nam pełną kontrolę nad każdym etapem produkcji kosmetyków – od pierwszego pomysłu po etap designu, intensywnych testów i wdrożenia. Produkując kosmetyki samochodowe nie korzystamy z usług chińskich poddostawców.

Decydując się na zakup kosmetyków z RRCustoms wybierasz doświadczenie, rzetelność i wyjątkowy styl, jakim nie może się pochwalić żadna inna firma w branży !!
Zapach do samochodu

Jesteśmy producentem zapachów linii RRC Scents, stworzonej by zachwycać niespotykanymi dotąd nutami zapachowymi, trwałością, fantastycznym designem oraz wachlarzem możliwości aplikacji. Zapachy do samochodu RRC Scents to prawie 40 wyjątkowych aromatów, 560 punktów dystrybucji, ponad 50 000 sprzedanych buteleczek.

Wszystkie zapachy powstają w naszym laboratorium w Kielcach, gdzie przechodzą szereg testów zanim zostaną wypuszczone do sprzedaży. Przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa stosowania oraz ich trwałości, dlatego kontrola jakości jest u nas na najwyższym poziomie.

Linia RRC Scents to innowacja na rynku zapachów. To jedyny w Polsce produkt zapachowy, który można stosować na kilka różnych sposobów oraz samodzielnie kontrolować intensywność aromatu.
 
Live Chat